Dunlop SP SPORT FM800


205/60 16 92 H

  • Binek / Suv / 4X4
  • Yaz Lastiği
  • Jant Ebat: 205/60 16
69

Dunlop SP Sport FM800 Dunlop’un kompakt sehir otomobillerinden baslayip, orta ve üst segment sedan araçlar, hatta SUV segmentine kadar uzanan son derece genis bir araç yelpazesine hitaben üretilen yüksek perfromans yaz lastigidir.

Dunlop’un Japonya’daki yüksek teknolojili lastik laboratuvarlarinda uzun bir sürece yayilan desen tasarim ve kimya çalismalari sonucunda gelistirilen Dunlop SP Sport FM800, eski jenerasyon lastiklere göre çok daha yüksek performans, güvenlik ve konfor kabiliyetlerine ulasmistir.

Içerigindeki silikanin yüksek dagilimi kauçugun esnekliginin artmasini ve islak zemin sartlarinda yol tutusun maksimum seviyelere ulasmasini saglamistir.

Nitekim Dunlop SP Sport FM800, islak zemin yol tutus testlerinde gelmis geçmis en iyi islak zemin performansini sergilemistir.

Güçlü merkezi kaburgasi ile son derece dengeli bir sürüs tecrübesi yasatan Dunlop SP Sport FM800, islak ve kuru zeminde frenlemedeki etkileyici degerleri ile kullanicisina güven vermektedir.

Güçlü omuz bloklarinin virajlarda sagladigi benzersiz hakimiyetle yol güvenligini garanti altina alan Dunlop SP Sport FM800, hassas direksiyon tepkileri ile sürüs keyfini perçinlemektedir.

Genis çevresel oluklari ile suyu hizla yararak zemin ile temasini an için dahi kesmeyen Dunlop SP Sport FM800, bu oluklarin suyu süratle tahliye etmesi ile suda kizaklamaya karsi benzersiz bir direnç meydana getirmektedir.

Yüksek oranda silika içeren hamur bilesiginin yuvarlanma direnç degerlerinde sira disi bir iyilesme olusturdugu Dunlop SP Sport FM800, düsük yakit tüketimi ve uzun kilometre ömrü meydana getirerek hem ekonomik hem de çevresel katkilar olusturur.

Iç yapisinda spiral sarim naylon ile takviyelenmis çit sira çelik kemer kullanilan Dunlop SP Sport FM800, bu esnek, hafif, bir o kadar da yüksek mukavemete sahip benzersiz kompozit sayesinde en yüksek hizlarda girilen en sert virajlarin ve frenlemelerin olusturdugu baski, çekme ve gerilmelerde dahi enkesit formunu koruyarak lastik izinin muhafaza edilmesini saglar. Böylelikle performansta süreklilik garanti altina alinmistir.

 

Kategori

Binek / Suv / 4X4

Mevsim

Yaz

Yakıt Ekonomisi

C

Fren Mesafesi

A

Gürültü Seviyesi

69 dB

Taban Genişliği

205

Yanak Kesiti

60

Jant Çapı

16

Yük Endeksi

92

Hız Endeksi

H

Ürün Tipi

Lastik

Ebat

205/60 R 16

Desen

SP SPORT FM800